آشنایی با قطعات تابلو روان Led

وصد میلیون نمایشگری که تحت گارانتی شرکت بوده و کارفرما (( خریدار)) بخاطر اینکه برای آبندی کامپوزیت دور نمایشگر پانصد هزار تومان کمتر هزینه کند..، کامپوزیت نمایشگر را به دست کسی سپرد که متاسفانه تجربه کافی نداشت و خسارتهایی که در اثر خیس شدن نمایشگر شرکت متحمل شد..، و تجربه های دیگری که اغلب همگی بخاطر جزئیات و مسائل پیش پا افتاده دچار خرابیها شده و اگر کمی دقت و کمی با فکر عمل میشد مشکلی پیش نمی آمد.. در واقع پربینندهترین سریال تازه تولید شده تلویزیون حتی به ضرب بیلبورد شهری و تبلیغات پر زرق و برق، ۱۱ درصد کمتر از سریال بازپخشی مخاطب جذب کرده است! اگر فقط یک منبع وجود دارد ، می توانید آن را بدون تجهیزات اضافی متصل کنید: هر دیوار سوئیچ مخصوص به خود را دارد ، بنابراین کافی است کابل را به کانکتور متصل کرده و تصویر را انتقال دهید. از دیگر مزایایی که برای تابلوهای روان وجود دارد قابلیت برنامه نویسی از پیش تعیین شده آنها می باشد که باعث می شود انتخاب رنگ ها و سرعت حرکت متون و …

پیام های تابلو روان متغیر خبری را می توان به دو دسته پیام های ترافیکی در شرایط اضطرار ترافیکی و پیام های عمومی در شرایط غیر اضطرار تقسیم نمود. در واقع می توان گفت که منبع تغذیه باعث رساندن برق به ماژول ها شده و در نهایت منجر به روشن شدن ال ای دی ها می گردد. قیمت ها به روز می شوند و کمترین قیمت ممکن هر روز ارائه می شود. قبل از هر چیزی نیاز است تا ما اجزای تشکیل دهنده هر تابلو روانی را بشناسیم تا بتوانیم تعمیرات تخصصی برد ها و تمامی قطعات الکترونیکی تابلو های روان را بررسی نماییم. تمامی از اطلاعات پخش شده در تابلو روان، در برد کنترلر تابلو قرار می گیرند و در انواع مختلفی وجود داشته و توانایی پشتیبانی از انواع ماژول ها را دارند. در این خصوص استفاده از طیف زرد برای نمایش پیام ها با توجه به امکان مشاهده و وضوح آن در شرایط مختلف روشنایی توصیه می شود. تابلوهای پیام متغیر بخش مهمی از سیستم های حمل و نقل هوشمند هستند و هدف از استفاده از اینگونه تابلو روان ها فراهم کردن اطلاعات اجباری و یا کمکی برای رانندگان در جاده هاست.

اتصال همراه با امنیت بسیار بالا، از راهدور بر بستر شبکههای وایرلس، فیبر نوری و اینترنتی. ساختار تابلو روان با تابلوهای ال ای دی ثابت تقریبا مشابه می باشد و تنها تفاوت آنها در متحرک بودن طرح ها می باشد. اما زمان برای جبران دیر بود و تنها ۲۰۰ دستگاه تولید شد که ۱۰۰ دستگاه آن به فروش رفت و CBS برای جلوگیری از خسارات، تمامی دستگاهها را برگرداند. تابلوهای تبلیغاتی از گذشته و در سال های دور به اشکال سنتی مورد استفاده قرار می گرفتند اما در دو دهه اخیر پیشرفت چشمگیری در این صنعت حاصل شده است و با کمی تحقیق و جستجو و گشتی در شهر می توان انواع مختلفی از تابلوهای تبلیغاتی را مشاهده کرد. در این راستا اطلاع رسانی به مشتری از راه روش های نوین از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد .

همچنین لازم است پیام های عمومی برای جلوگیری از عدم یکنواختی و در نتیجه کاهش توجه رانندگان به صورت مستمر تغییر یابند. عمر مفید این تابلوها بسیار بالا بوده و امکان انتخاب طرح و رنگ های مختلف برای طراحی تابلو وجود خواهد داشت. انتظار کشیدن برای مدت غیرقابلپیشبینی میتواند موجب نارضایتی مشتری شود. در ویدئو والهای نسل جدید امکان ایجاد نمایشگرهای ویدئویی LED با اشکال و اندازههای مختلف با هر عرض و ارتفاعی فراهم است، به این ترتیب صفحه نمایشگر ویدئو وال میتواند متناسب با نیاز شما تغییر شکل دهد. در ساختار تابلوهای روان از LED استفاده شده است که وجود این ال ای دی ها باعث مصرف برق کمتری نسبت به تابلوهایی که با برق کار می کنند شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت تابلو روان و مشاوره برای انتخاب بهترین تابلو روان تک رنگ یا فول کالر ، می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۵۹۰۲۱۰۳ تماس حاصل فرمایید. تمامی محصولات دارای قیمت زیر قیمت بازار و همچنین دارای تخفیف ویژه برای مدت محدود می باشند. تیم ویدیو وال شرکت ویرا سرویس، جزو محدود تیمهایی است که نصب و تعمیر ویدیو وال را به طور استاندارد انجام میدهند و تا به امروز در اکثر پروژههای بزرگ ایران، حضور داشتند. جزو تابلوهای ارزان قیمت می باشند که مسلما دارای کیفیت پایین تر و طول عمر کمتر بوده و مهمترین حسن آن ها در نصب سریع و هزینه کم می باشد. در صورت مشاهده قیمت کمتر با مشخصات اعلام شده از سوی شرکت، کل مبلغ شما قبل از تحویل ماوژل عودت داده می شود. برای استعلام قیمت تابلو روان بهتر است با تیم فروش مجموعه ای اس ای لایت تماس گرفته و مشخصات و ابعاد دقیق خود را اعلام نمایید. ابعاد تلویزیون شهری به حداکثر فاصله چشم بیینده تا تلویزیون و اندازه محل نصب نمایشگرتلویزیونی وابسته است. خصوصا استفاده از تلویزیون خارج سالن در فضای های صمیمی تری چون محوطه ی ویلا و باغ های خانوادگی ، دورهمی ما با عزیزانمان را( با وجود یک سینمای شخصی فضای باز ) سرگرم کننده تر خواهد کرد.

با توجه به زیبایی و جذابیت بصری که در تابلوهای روان وجود دارد باعث شده تا استقبال از این تابلوها زیاد بوده و افراد زیادی نسبت به تهیه آن اقدام نمایند. با استفاده از نرم افزارهایی که وجود دارد متن ها و کلمات و یا انیمیشن های مختلف از قبل نوشته شده و در تابلو به صورت پشت سر هم شروع به حرکت کردن در رنگ های مختلف می نمایند. همچنین کنترلر ویدئو وال نیاز به پردازنده دارد. شرکتها با توجه به نیاز خود ویدئو پروژکتور و پرده نمایش متناسب با نیازشان را انتخاب میکنند. تلویزیون مکلف است محتوایش را به شکلی گسترش دهد و متناسب با ذائقه مخاطب روزآمد و جذاب نگه دارد که در این عصر همچنان مخاطب میان گزینههای مخاطب، تلویزیون را انتخاب کند و دست روی دکمه کنترل نبرد.

در نوع آنلاین برای راه اندازی تلویزیون شهری از یک کامپیوتر شخصی به عنوان کنترلر استفاده قطعات تابلو روان می شود. اروپائیها با توجه به اتخاذ تصمیماتی برای ارائه سیستمی با ۶۲۵ خط نور برای پخش برنامههای سیاه و سفید و با فریم کمتر اما پهنای باند بزرگتر، نتوانستند بهطور مستقیم استاندارد رنگ آمریکا را در پیش گیرند. هر چقدر رفرش را بالاتر انتخاب کنید به این معنی خواهد بود که در یک ثانیه اطلاعات بیشتری را به نمایشگر ارسال می کنید و در نتیجه میزان (Brightness) شدت نور کمتر خواهد شد. کابین ها انواع مختلف و تعداد متفاوت دارند که سایز یک تلویزیون شهری را تشکیل می دهند هر چقدر تعداد این کابین ها بیشتر باشد سایز تلویزیون بزرگتر خواهد. حالا شما در نظر بگیرید که برای یک نمایش فیلم یا نوشته های ریز باید قیمت تابلو روان هفت رنگ را پرداخت نمایید تا بتوانید از امکانات را به شما بدهد، تابلو روان فول کالر قیمت به نسبت بالاتری از سینگل کالر ها دارند. به گزارش «تابناک»؛ همزمان با پخش سریال گرانقیمت «مستوران»، شاهد اقدام تازهای برای جذب مخاطب بودیم و آن هم نصب بیلبوردهای شهری بود. امروزه با توجه به رقابتی که در بازارهای مختلف وجود دارد و روش های مختلفی که جهت انجام تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از تابلوهای مختلف می تواند نقش مهمی در این امر داشته و به همین دلیل صاحبان مشاغل مختلف اقدام به سفارش تابلوهای مدرن و زیبا جهت گسترش کسب و کار خود می نمایند.

این داشبوردها می توانند هر نوع متنی با هر اندازه فونت و همچنین عکس ها و فیلم های مشتری را نمایش دهند. تابلوهای پلاستیکی، تابلوهای چلنیوم که به صورت حروف برجسته می باشند، تابلوهای فلزی، تابلوهای استیل، تابلوهای فلکس یا بدون نور، تابلوهای رینگی، تابلوهای بک لایت، تابلوهای نئون، تابلوهای ال ای دی ثابت، تابلوهای ال ای دی متحرک و غیره انواع مختلفی از تابلوهای تبلیغاتی می باشند که بسته به نوع کاربرد می توانند در مکان های مختلف به کار رفته شوند. مواد اولیه مختلفی جهت ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد و اجرای فنی و رعایت اصول مهندسی در این تابلوها در کیفیت نهایی آن تاثیر بسیاری خواهد داشت. با توجه به تخصصی بودن ساخت تابلوهای روان نیاز است تا در صورت نیاز به آنها به افرادی که در زمینه طراحی و نصب تابلوهای روان فعالیت دارند مراجعه نمود. ویدئو وال مجموعه بزرگی از نمایشگرهای الکترونیکی است که تصویر یا محتوای ویدیویی را برای جذب مشتریان بالقوه به کسب و کار شما طراحی می کند. نخستین برنامه تلویزیونی بریتانیا به شکل رنگی، یک سریال درام با عنوان «ماجراجویی آقای لانسلوت» بود که نخستین با به صورت سیاه و سفید در سال ۵۷-۱۹۶۵ ساخته شد و بعدها برای فروش به شبکه NBC آمریکا به صورت رنگی درآمد.

را دارد. از این نوع تابلوها برای جذب مشتری در مکان های مختلف و کسب و کارهای متفاوت استفاده می شود. چرا که در این حالت اطلاعات برای ارسال به زمان کمتری نیاز دارند. چرا که «رفرش ریت» یک نمایشگر شامل فریم های تکراری یکسان نیز می شود، در حالی که « فریم ریت» مشخص می کند که «سورس ویدیو» در هر ثانیه چند بار می تواند یک فریم از داده های تازه (جدید) را به نمایشگر ارسال کند. بنابراین ممکن است یک پروژکتور فیلم با «فریم ریت» ۲۴ فریم در ثانیه کار کند، اما «رفرش ریت» آن ۴۸ یا ۷۲ باشد. اما نوع مهندسی در ساخت نمایشگر، این امکان را ایجاد می نماید، تا بتوان ماژول و قطعه آسیب دیده شده را به سادگی تعمیر و یا تعویض نمود. این روشهای علیرغم مزایایی که داشتند، اما دارای معایب اساسی هم بودند. در واقع بر اساس آمار رسمی صداوسیما، جمعیتی که برنامه حیات وحش را ترجیح دادهاند، نزدیک به جمعیتی هستند که برنامه دورهمی مهران مدیری را تماشا کردهاند و از قضا رضایت بیشتری از حیات وحش داشتهاند! این شرکت پنل های LED را برای کیفیت بهتر ، تأثیرگذارتر و تبلیغات فوق العاده تر ترجیح می دهد. پانل های LED صاف به بهترین وجه این نیاز را برآورده می کنند.

در یک دسته بندی دیگر می توان تلویزیون تبلیغاتی را به دو دسته آنلاین و آفلاین نیز تقسیم کرد که در نوع Online برای راه اندازی باید حتما از یک کامپیوتر به عنوان هدایت کننده استفاده شود و در واقع تلویزیون آنلاین شهری همانند نمایشگری برای رایانه عمل می کند و برای نمایش فیلم و عکس ها باید همواره این رایانه روشن بماند همچنین هزینه ساخت نوع آنلاین بیشتر از آفلاین می باشد. تمامی دوره ها تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای کشور و با اعطای مدرک معتبر برگزار می شود. آموزشگاه فن آموزان با برگزار کردن دوره آموزش نصب تابلو روان این امکان را برای افرادی که جویای کار می باشند فراهم نموده است تا مهارت های مورد نیاز را به صورت تخصصی به افراد علاقمند آموزش داده و آنها را روانه بازار کار نماید. گاهی این تابلوها به صورت شبانه روزی روشن می باشند و باز هم مصرف برق چندانی نسبت به بسیاری از تابلوهای دیگر ندارند و این یک مزیت بزرگ برای تابلوهای روان محسوب می گردد. با توجه به ویژگی ها و مزایایی که برای تابلو روان ذکر شد قطعاتی که در این تابلوها به کار رفته اند باید از ویژگی های خاصی برخوردار باشند که باعث به وجود آوردن این مزایا شده اند.

معمولا این تابلو ها با قاب نو ارائه می شود و براحتی کارکرده بودن آنها قابل تشخیص نمی باشد. معمولا این نمایشگر ها به صورت نمایشگر های آنلاین و آفلاین مورد استفاده قرار می گیرند و این قابلیت را دارند که هر گونه عکس یا فیلمی را به نمایش بگذارند. یکی از ضعف های بزرگ در تبلیغات شهری، عدم امکان بروزرسانی آن ها بدون هزینه است. یکی دیگر از معایب «رفرش ریت» بالا کاهش طول عمر نمایشگر می باشد. اما محصول ارائه شده توسط این مجموعه دارای طول 100، ارتفاع 100 و عرض 50 سانتی متر می باشد. برای مشاهده قیمت داشبورد کافی است طول و عرض داشبورد مورد نظر را در داخل محصول مورد نظر انتخاب کنید. این اتفاق بسیار عجیب بود، چرا که عملاً کوشش برای جذب مخاطب آن هم برای فراگیرترین رسانه کشور بود. یعنی ماژول تابلو روان با دات پیچ ۲۰ در این شرایط تقریباً همانند ماژول با دات پیچ ۱۰ عمل می کند در نتیجه کیفیت تصویر تا حدود چهار برابر افزایش می یابد چرا که تعداد پیکسل ها در واحد سطح چهار برابر شده است . این کد ها بر خلاف ماژول ها تنوع زیادی ندارند و اغلب به صورت های ۷۰۱ و ۸۰۶ و ۸۰۱ و ۹۰۱ به همراه حروفی در قبل و بعد آنها یافت می شوند .

ویدئو وال، تلویزیونهای صنعتی هستند که در همایشها، برنامههای تلویزیونی و جاهای مختلف دیگری کاربرد منحصر به فرد خودشان را دارند. ابتدا باید بهترین نقطه از اتاق را برای نصب ویدئو وال در نظر بگیرید. با توجه به تقاضای بالایی که برای این تابلوها وجود دارد، سازندگان و نصاب های تابلو روان از بازار کار خوبی برخوردار بوده و درآمد بالایی دارند. این محصول همان طور که از اسم آن مشخص است همانند تلویزیون های معمولی قادر است تا تصاویر و یا ویدیوهای مختلف را پخش کند. ۲- مجموعه ای را برای خرید انتخاب کنید که رزومه مشخص و شفاف داشته باشد… بیشتر اوقات برای منابع تغذیه از سوئیچینگ هایی استفاده می شود که دارای جریان برق زیادی هستند. تعداد منابع تغذیه در تابلو مدار باید به تعداد ماژول های به کار رفته در آن باشد. نرم افزار ساخت تابلو روان این امکان را می دهد تا بتوانیم روز به روز با طراحی های جدید تابلو خود را نیز به روز کنیم. تنوع در تابلوهای روان بسیار بالا بوده و این نوع تابلوها را در رنگ بندی های مختلف طراحی و تولید می کنند. در ادامه باید گفت هر تلویزیون شهری از کنار هم قرار گرفتن کابینت های مجزایی که ماژول نامیده میشود، در ابعاد تقریبا یک متر مربع ساخته شده که هر کابین شبیه به یک تلویزیون کوچک، قسمتی از تصویر بزرگ در صفحه نمایش اصلی را ایجاد می نماید.