اتاق فرار آرماگِدون شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

اتاق فرار آرماگِدون شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

این بازی فقط برای افراد بالای هجده سال مناسب است، تحت هیچ شرایطی (حتی با ارایه رضایت‌نامه والدین) امکان تجربه این بازی برای افراد زیر ۱۸ سال وجود ندارد. شما وحشت‌زده و سرگردان در ویرانه‌های اطراف شهر و در گریز از زامبی‌ها، به سمت یک “کارخانه” در حرکتید. ترس یک پارامتر کاملا نسبی است و در اتاق فرار نیز، این مسئله صدق میکند. اگر علاقه به تاریچه اتاق فراردارید بهتر است که مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید. پازل‌ها را پیدا کنید، سرنخ‌ها را در کنار یکدیگر بگذارید، معماها را حل کنید و قفل‌ها را باز کنید تا قبل از به اتمام رسیدن زمان خود فرار کنید و به هدف بازی برسید. 3- هیچ‌یک از اعضای تیم نسبت به تاریکی یا فضای تنگ فوبیا ندارد و هرگونه فوبیای دیگری را پیش از بازی به اطلاع بازیگردان (گیم‌مستر) بازی می‌رساند.

برای اطلاعات بیشتر درباره این مجموعه و خرید رزرو سانس می‌توانید از طریق یکی از موارد زیر اقدام انتخاب ژانر بازی اتاق فرار کنید. ماجرا از این قرار است که شما به‌همراه دوستان خود برای استخدام به یک به یک شرکت مراجعه می‌کنید، این شرکت در حال برنامه‌ریزی یک کلاهبرداری بزرگ است. پس از پرکردن فرم شما متوجه می‌شوید که به اصطلاح برای شما پاپوش دوخته شده است و یک ساعت وقت دارید تا از این پاپوش خلاص شوید. این مجموعه دو اتاق فرار با نام اره و آسانسور دارد که هر دو جذابیت‌های خود را دارد و در ادامه به شما معرفی می‌شود. مجموعه موظف است قبل از شروع بازی از ترس‌های آنی که در سناریو وجود دارد شرکت‌کنندگان را مطلع کند.

  • در سناریو این اتاق فرار نویسنده ای روانی که داستان های جنایی می نویسد، برای اولین بار طی یک اتفاق ناشری را که با چاپ داستان هایش مخالفت می کرد را به قتل می رساند.
  • میانگین متراژ اتاق فرار در دنیا ، ۴۵ متر مربع می باشد و حداقل فضا برای حداقل تعداد شرکت کننده ( دو نفر ) بیست متر مربع می باشد.
  • با توجه به سناریو، ممکن است سرنخ‌ها شما را به درب خروج برسانند.
  • داستان این اتاق فرار از این قرار است که در زمان های قدیم مرد رمالی به نام کاووس در یک خانه قدیمی و اجدادی اش در روستایی زندگی می کرد.
  • در ادامه این مقاله می‌خواهیم چند تا از اتاق فرارهای تهران را برای شما معرفی کنیم که اکثرا در ژانر ترسناک و معمایی است.

طراح بازی اتاق فرار یک داشنجوی ژاپنی به اسم تاکائو کاتو بود. ایده ساخت اتاق فرار زمانی به ذهن این دانشجو رسید که دوستش را در حال بازی‌کردن نسخه مجازی این بازی دید. وقتی بازی شروع می‌شود، تیم شما باید برای پیداکردن سرنخ‌ها، اتاق را زیرورو کند. اگر بتوانید همه سرنخ‌ها را به ترتیب پیدا کرده و در کنار یکدیگر قرار دهید، درنهایت معما را حل خواهید کرد. اگر تا الان اتاق فرار را تجربه نکرده‌اید و می‌خواهید یک روز پرهیجان با دوستانتان داشته باشید، حتما اتاق فرارهای معرفی‌شده در این مطلب را بشناسید و بعد تصمیم بگیرید.

کار تیمی را فراموش نکنید

این اتاق فرار یا اسکیپ روم‌ با آن چه شما از این بازی انتظار دارید کاملا متفاوت است. در این اتاق فرار خبری از تم و دکوراسیون‌های خاصی نیست و داستان خیلی مهیجی در آن وجود ندارد، اما معماهای بسیار متفاوت و دشواری دارد. در برخی مراحل بازی اتاق فرار ممکن است شما را در تاریکی محض قرار دهند. به همین دلیل اگر از تاریکی محض هراس دارید، در این نوع اتاق فرار شرکت نکنید.

برای مثال، به‌صورت تخصصی روی ژانر ترسناک یا ژانر معمایی یا آموزشی برای نوجوانان کار کنید که این هم بخصوص برای بازارهای بزرگی مثل تهران، انتخاب خوبی هست. این تصمیم به‌طور مستقیم به استراتژی مجموعه مربوط می‌شود. کارخانه اتاق فرار دقیقاً به همین منظور ساخته شده است که پاسخ این سؤالات را بدهد. بلکه قرار است بیشتر با ارائه راهکارهای عملیاتی و شسته‌رفته مسیر را هموارتر کنیم.

فاصله اسکیپ روم اصفهان تا بازار اصفهان