تعمیر آسانسور در تهران

تابلو فرمان رله وکنتاکتوری سازگار با عملکرد سیستم به صورت پوش باتنی می باشد. لذا به کلیه کارگاهها توصیه میگردد که در صورت داشتن آسانسور کارگاهی حتما نسبت به استخدام تیم تعمیرات ونگهداری اقدام نمایند و از خطرات احتمالی این دستگاه جلوگیری نمایند . در آسانسورهای کششی کادر وزنه در اطراف و داخل چاه آسانسور قرار گرفته میشود و موتور و فلکه آن در موتورخانه جای میگیرند. آسانسور مغناطیسی تفاوتی که دارد این است که قطعاتی مثل کابل فولادی، وزنه تعادل و همین طور موتور خانه، تجهیزات ن، فلکه چدنی و قرقره ندارد و همین امر باعث تفاوت مدل آسانسور مغناطیسی با سایر آسانسورها شده است؛ چرا که این قطعات در انواع دیگر آسانسورها نقش اساسی ایفا میکنند. همان طور که از نام آسانسورهای مغناطیسی مشخص است، در این نوع آسانسور از انرژی مغناطیسی برای ایجاد حرکت کابین آسانسور استفاده می شود.

آسانسورهای صنعتی که درون چاهک آسانسور نصب می گردند و ریل های آنها T9 با T16 استاندارد آسانسور می باشند که موجب حرکت نرم و ایمن می شوند . بدون شک یکی از برترین برندهای آسانسور در جهان است. اوتیس شناخته شده ترین شرکت حمل و نقل است که از جمله پروژه های معروف آن می توان به برج ایفل، ساختمان امپایراستیت، ساختمان مرکز تجارت جهانی، برج های دوقلوی پتروناس، برج خلیفه، هتل دل کورونادو، آسانسور پیزا در برج لیک پوینت و برج اسکایلون، برج وحشت دیزنی لند اشاره کرد.با توجه به تعاریف بالا میتوان این شرکت را در دستهبندی برترین برندهای آسانسور جای داد. این شرکت با توجه به کیفیت خدمات و نصب و تامین تجهیزات در رده برترین برندهای آسانسور و حتی رتبه اول در دنیا را داراست. اگر شما دوست عزیز قصد نصب آسانسور در منزل یا شرکت خود را دارید، می توانید با شماره های موجود در این وب سایت تماس حاصل فرمایید تا پس از دریافت مشاوره این شرکت متخصصین خود را به محل اعزام کنند و پس انعقاد قرارداد نصب آسانسور، طبق آن دستورات شروع به کار کند.

3. در مرحله سوم، پس از بتن ریزی، کارگران حدود 24 الی 48 ساعت صبر می کنند تا بتن ها به طور آسانسور متا کامل خشک شوند. همچنین اگر حتی کارآموزی مرحله ای از مراحل آموزش نصب و تعمیرات آسانسور را کمتر یاد گرفت برای او 1 ساعت آموزش اضافی در نظر گرفته می شود تا از لحاظ میزان تخصص در کار به سطح بسیار خوب که مد نظر شرکت می باشد برسد. آسانسور مغناطیسی یک نوع بسیار مطمئن است و علاوه بر آن هم یک سری ویژگیهای دیگری دارد.

قطعات اسانسور

آسانسورهای مسکونی (خانگی) به طور معمول برای جابه جایی سرنشینان دو طبقه در ساختمان به کار می­روند، اندازه­ای به مراتب کوچک­تر از آسانسورهای تجاری و مربوط به فروشگاه­ها دارند. در برخی مواقع با توجه به ابعاد و شرایط آسانسور به صورت مربع، مستطیل، گرد و یا بیضی طراحی و اجرا می شود. آسانسور مغناطیسی هر چند سرعت خوبی دارد؛ اما امنیت هم در آنها کاملا رعایت شده است. آسانسور مغناطیسی ایمنی خیلی بالایی دارد؛ چرا که در آنها سیستمی تعبیه شده است که ضد برخورد بوده و کنترلی میباشند. آسانسور مغناطیسی ساختاری کمی متفاوت از سایر آسانسورها دارد. آسانسورهای حمل کننده ی تخت بر عمدتا برای حمل و جا به جای بیمارانی است که اکثرا قادر به جابه جایی و یا برخواستن نیستند کاربرد دارد ، یکی از شاخص ها و خصوصیات این آسانسورها حرکت آهسته ی آنها می باشد .

اندود ماسه سیمان لیسهای نیازی به رنگ آمیزی ندارد. آسانسور هیدرولیکی از پمپ فشار روغن، موتور و شیر صنعتی برای راندن روغن به درون سیلندر و پیستون استفاده میکند که در نتیجهی آن اتاقک به حرکت در میآید. باید دقت کنید که منحصرا در این مورد، اگر استانداردهای لازمه رعایت نشود و نصب آسانسور طبق قوانین صورت نگیرد، ممکن است خسارت های زیادی را در آینده به بار آورد. از این رو در بسیاری از کشورهای در حال توسعه که دارای ساختمانهای کمارتفاع زیادی هستند، اینگونه از آسانسورها استفادهی بسیار بالایی دارد. اگر توجه نکنید مطمئنا ضرر و زیبا زیادی به بار می آید که در نتیجه شاهد بروز مشکلات جدیدتری خواهید بود.

سیگما در سال 1968 تا 1994 با نام گلد استار شناخته می شد. در سال 1995 شرکت Express با شرکت Evans Lifts ادغام شد و محصولات خود را با نام ExpressEvans عرضه کرد . در کارخانه های بزرگ و انبار های بزرگ به دلیل جابه جا کردن راحت وسایل سنگین می توان از آسانسور صنعتی وینچی نیز استفاده کرد که البته برای راحتی عبور و مرور پرسنل در بین طبقات یک کارخانه نیز می توان این نوع را نصب کرد. ۲۲- شرکت محافظ صنعت بندر ارائه دهنده خدمات فروش آنلاین قطعات آسانسور در رشت (گیلان) می باشد. ۱۰- شرکت تیوا طراحان آسیا ارائه دهنده خدمات فروش آنلاین قطعات آسانسور در تبریز (آذربایجان غربی) می باشد. تکنولوژیهایی پیشرفتهای در آسانسور مغناطیسی وجود دارند که ساختار آن را با بقیه آسانسورها متفاوت کرده است. این نوع آسانسورها یک قاب متحرک در داخل چاله آسانسور دارند و کابین آنها به کمک کابل و ریل های راهنما در داخل چاله به حرکت درمی­ آید.

آسانسور مغناطیسی از نظر قطعات هم با سایر مدلها تفاوت دارد. همانگونه که اشاره شد، نصب آسانسور هیدرولیکی هزینهی کمتری نسبت به آسانسورهای کششی دارد و آنها فضای کمتری را درون ساختمان اشغال میکند. همانطور که میدانید آسانسور وظیفهی حملونقل مسافران و بارها را دارد و متاسفانه هرساله سقوط آسانسورها حوادث جبران ناپذیری به بار میآوررد، گاهی این حوادث منجر به فوت یا آسیب دیدگی شدید به افراد میشود. در سال 1970 در کشور انگلیس در شهر Northampton از آسانسورهای Express به صورت آزمایشی برای تحقیق و بررسی استفاده شد. این شرکت از قدیمی ترین شرکت های آسانسور بریتانیا است که زیر مجموعه شرکت بزرگتری به نام جنرال الکتریک بود و در سال 1917 توسط ادغام جنرال الکتریک و Easton در Northampton انگلیس شروع به فعالیت کرد.

آسانسورهای مسکونی در واقع آسانسوری است که در منازل و ساختمان­های مسکونی نصب می­شود. در واقع نحوه عملکرد آسانسور مغناطیسی به این صورت است که جریان برق به استاتور متصل شده تا میدان مغناطیسی ایجاد شده و به روتور القا شود. مثلاً باید بدانیم که آسانسور های مسکونی، تجاری، بیمارستانی و آسانسورهای خودرو برند های مختلفی دارند و البته توسط کشورهای مختلفی مانند ایران، ترکیه، چین، آلمان، نروژ و ایتالیا ساخته می شوند و شما می توانید با توجه به بودجه خود، قیمت نصب آسانسور در کرج را تخمین بزنید.

البته طبیعتا این عملیات با توجه به ظرفیت آسانسور متفاوت است مثلا برای آسانسورها تا 6 نفر ظرفیت 3200 کیلوگرم بتون ریزی لازم است ولی برای آسانسورها تا 8 نفر ظرفیت 3900 کیلوگرم بتون ریزی نیاز است. ولی به طور کلی اگر به دنبال نصب آسانسور با شرایط کاملا اقتصادی هستید، استفاده از این نوع درب را به شما پیشنهاد میکنیم. فرایند نصب آسانسورهای کابین دار نیز می تواند متغیر باشد و به این عوامل بستگی دارد که آیا شما به یک اتاق کنترل جداگانه نیاز دارید، یا قرار است کابین آسانسور پنهان باشد یا خیر و همچنین به مکانی که کابین قرار می گیرد. همچنین کارایی روغن به عنوان مایع هیدرولیک با تغییر دما میتواند دچار تغییر شود. نوع دیگر از آسانسور در جهان آسانسور هیدرولیک می باشد که نحوه جابجایی کابین آسانسور در آن بطور کلی با نحوه جابجایی کابین در آسانسور کششی فرق می کند زیرا در آسانسور هیدرولیک جابجایی کابین آسانسور فقط توسط جک بالابر خاصی انجام می شود که از نوع جک و موتور هیدرولیک (روغنی) می باشد.

تعمیر اسانسور

در سال 1928 شرکتی دیگر به نام Smith,Major & Stevens به این شرکت پیوست و در سال 1960 Easton از این شرکت جدا شد و آسانسورهای مخصوص خود را تولید کرد. تعمیرکاران مجموعه پارس ایمن بالابر با گذراندن دوره های مخصوص و کسب دانش و تجربه کافی در زمینه تعمیر و نگهداری آسانسور، میتوانند هر آسانسور در هر مدلی را تعمیر و یا نصب نمایند. کابین استفاده شده در این آسانسور ها بسیار شیک و متفاوت تر از دیگر کابین آسانسور ها بوده و همین امر نیز سبب شده است تا امروزه بسیاری از مردم با علاقه مندی بسیار بالایی اقدام به استفاده از این مدل آسانسور ها داشته باشد. توجه داشته باشید که هزینه که باید برای آسانسور وینچی پرداخت شود بسیار کمتر از آسانسور هیدرولیکی می باشد پس آسانسور وینچی کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی پرداخت کنند بسیار مناسب است.

تغییر سرعت آسانسور به شما خبر میدهد که یکچیزی درست کار نمیکند. از طرف دیگر، یکی از معایب اصلی آسانسورهای هیدرولیکی، سرعت پایین آنهاست. از جهت دیگر، اینگونه از آسانسورها انرژی بیشتری را نسبت به آسانسورهای کششی مصرف میکنند. اما ویژگیهایی که این آسانسورها دارند نسبت به الباقی بیشتر است. در ادامه با ما همراه باشید تا با عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه نصب آسانسور بیشتر آشنا شوید. بیشتر آسانسورها دارای سیستمهای کنترل کامپیوتری هستند و در نتیجه سیستمهای پیچیده تر و عیب یابی نسبت به گذشته انجام می شوند. شرکت فراز بام ماهان بهترین تعمیر کننده آسانسور در استان تهران در شمال تهران در جنوب تهران در غرب تهران در شرق تهران و در مرکز تهران می باشد که به صورت کاملا تخصصی از نیروهای حرفه ای در زمینه تعمیرات آسانسور استفاده می کند.شرکت فرا زبان ماهان کلیه تعمیرات آسانسور در تهران را برعهده میگیرد و برای انواع ساختمان های اداری و تجاری تعمیرات و نصب آسانسور را به صورت کاملاً حرفه ای انجام میدهند.شما با عقد قرارداد تعمیر آسانسور با شرکت فراز بام ماهان به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی به صورت منظم و دوره ای خدمات تعمیرات آسانسور و سرویس آسانسور را دریافت خواهید کرد.

این نوع آسانسورها اندازه ی کوچک تری نسبت به آسانسورهای تخت بر دارند ، این نوع آسانسورهای می توانند از نوع هیدرولیک و یا کششی باشند . محدودیت تراول: استفاده از آسانسورهای هیدرولیک برای تراول های کمتر از 20 متر توصیه میگردد. ارتفاع روی سقف چاه تا زیر سقف موتورخانه: این فضا برای ایستادن فرد در روی سکوی موتورخانه در حین در نظر گرفته می­شود که به طور متوسط ۸/۱ متر می­باشد. بنابراین زمانی که بخواهیم باری را از طبقاتی به طبقاتی دیگر از ساختمان جابه جا کنیم از این نوع آسانسور استفاده می­شود که بدین منظور کافی است بار را داخل آسانسور قرار داده و دکمه مربوط به طبقه مقصد را فشار دهیم.

پریزهای صنعتی از لحاظ ظاهری، تفاوت زیادی با پریزهای معمولی ندارند، اما این پریزها به گونهای طراحی شده اند که امکان اتصال هر قطعه الکتریکی به آنها وجود داشته و از لحاظ اتصالات، با هزینه برق کمتر، انرژی الکتریکی مورد نیاز را تامین گردانند. میتوان گفت که یکی از مهمترین قطعات آسانسور اینکدر است که با استفاده از آن میتوان تعداد پالسها و میزان را به درستی مورد بررسی قرار داد و تنظیمات لازم در مورد حرکت کابین آسانسور را تشخیص داد. شرکت اوتیس ادعا می کند دارای بالاترین درآمد تولید آسانسور در دنیا است. تعمیرکار حرفه ای و مورد اطمینان قطعا در صورت امکان تعمیر شدن قطعه، آن را برایتان تعمیر می کند تا بتوانید از آن استفاده کنید و همچنین اگر قطعه به تعویض نیاز داشته باشد، آن را با یک قطعه ی اصل عوض می کند. اولین اقدام برای نصب آسانسور هیدرولیکی چاهک و محل فرود است، بنابراین بیایید در ابتدا در مورد چاهک صحبت کنیم.

انواع اسانسور

روغن ممکن است زیر آسانسور درون زمین نشت کند و باعث آلودگی آب زیر زمین شود. و برای جک از زیر ابعاد آن براساس ارتفاعی آن که در جک های تلسکوپی یک سوم مسیر و برای جک های مستقیم به اندازه کل مسیر باید زمین کنده شود فونداسیون ریخته شود و جک در زمین کاشته شود و ریل در بغل قرار گیرید، آسانسور های هیدرولیکی خیلی نرم حرکت می کند اما سرعتشان از آسانسور های گیربکسی کمتر است حدود 70 سانتی بر ثانیه می باشد. از سنسور نوری در زیر کفی جهت تشخیص اجسام در هنگام پایین آمدن استفاده می شود. بر اساس فضا ونمای کار امکان نصب موتور گیربکس در بالا یا پایین را دارد.

این آسانسورها قابلیت کار تا ارتفاع ۵۰۰ متر و بالاتر را دارند. در ابتدا در مکانی که قرار است آسانسور کارگاهی نصب گردد ( جانمایی ) باید یک سطح صافی ایجاد نماییم و یک فونداسیون به ضخامت حداقل 20 سانتی متر ارتفاع ایجاد نماییم و آن سطح را کاملا تراز و صاف ایجاد کنیم . متناوباً ، خرید دستگاه های دنده ای را در نظر بگیرید که از موتورهای فلنج دار استفاده می کنند و در صورت جدا شدن دستگاه نیازی به تراز نیستند و در صورت نیاز به تعمیر اسانسور هزینه کمتری خواهند داشت.