دزدگیر هوشمند منزل مزایای استفاده از سیستم دزدگیر هوشمند-امن باش

مأموریت محافظ امنیتی تنظیم سیستم اعلام سرقت زنگ هشدار در وضعیت نگهبانی، که همچنین به نام Arming، Alert یا Power On شناخته می‌شود. استفاده از نرم افزار Smart Life و یا Tuya Smart جهت کنترل و ساخت انواع سناریو های مختلف برای دزدگیر و وسایل هوشمند Tuya. دزدگیر هوشمند اماکن تویا Tuya Smart Security System دارای پردازنده مرکزی قدرتمند داخلی بر اساس پردازنده هسته ۳۲ بیت Cortex-M3 می باشد.

پک دزدگیر بیسیم مکسرون MX6-MIPCCTV

راه دیگری که ممکن است مجرمان برای از بین بردن دزدگیر اماکن تلاش کنند، از طریق مسدود کننده های زنگ بی سیم است. این دستگاه‌های بسیار گران‌قیمت گاهی اوقات می‌توانند سیگنال‌های سلولی را مسدود کنند، سیستم‌های امنیتی خانه بی‌سیم استفاده می‌شوند. اما با توجه به هزینه بالای دستگاه های پارازیت سلولی، سیم برش ها همچنان ابزار انتخابی برای سارقان هستند.

  • سیستم زنگ هشدار اینترانتی WIFI / GSM / 3G / GPRS، پشتیبانی از کانال‌های هشدار مختلف مانند ارسال پیام برنامه‌ای / پیامک / نظارت صوتی / مرکز اینترانت و غیره برای اطمینان از عملکرد پایدار و قابل اطمینان زنگ هشدار.
  • این سنسور در اصل یک سوئیچ در پوشش پلاستیکی ABS می باشد مگنت بی سیم نیز همانند نوع سیم دار وقتی که سنسور به قسمت مگنتی نزدیک است اتصال دو کناکت آن برقرار است که این کنتاکت ها مستقیما به زون های مورد نظر روی دستگاه وصل میشوند.
  • برای اتصال چند چشمی بصورت سری ، شما باید برق چشمی ها را بصورت موازی و سیم مربوط به زون برای هر چشمی را بصورت سری متصل کنید.در شکل زیر نحوه سری کردن چند چشمی بطور کاملا مشخص گرد آوری شده است که می توانید از آن الگو بگیرید.
  • این سنسورها دارای یک ترمینال 4 خانه برای اتصال ورودی و خروجی است .
  • سنسور مگنت هم مثل دیگر سنسورهای دزدگیر هم سیمدار هم وایرلس بدون سیم می باشند.

خاموش و روشن شدن لامپ‌ها را طوری تنظیم کنید که رفت و آمد معمول شما را تداعی کند. از لامپ‌هایی استفاده کنید که در صورت قطع برق بتوانند با باتری کار کنند. از تایمرهای مشابهی برای روشن و خاموش کردن تلویزیون و رادیو نیز می‌توانید استفاده کنید. یک سیستم امنیتی برای منزل بهترین راه برای اطمینان از این موضوع است،که خانه و محل کار شما از دسترس سارقین در امان می ماند.چندین اقدام امنیتی برای بالا بردن امنیت منزل شما وجود دارد، در این مقاله به چند مورد از اقدامات امنیتی می پردازیم. همچنین از طریق این تلفن کننده شما میتوانید با ارسال پیامک از هر نقطه از کشور دزدگیر را فعال و یا غیر فعال کنید که این کار از طریق اپلیکیشن های مخصوص این سیستم ها هم امکان پذیر میباشد.

ویژگی های سیستم امنیتی WIFI+GSM

سارق دوم به محض اینکه خطریحس کند با سارق اصلی تماس میگیرد و او را از برگشت شما بخانه مطلع میکند. اما راهکار مقابله با نفوذ دزدان منزل به محیط چیست و چگونه باید آگاهی های لازم را در خصوص امنیت خانه و محیط کاری خود کسب کنیم. در این مقاله به شما آموزش میدهیم که چگونه تا حد زیادی از گزند سارقان وبسایت امن باش در امان باشید. پیش ازاینکه بحث آغاز شود بیاد داشته باشید خانه محل مناسبی برای نگهداری پول نقد، ارز و طلا نیست!!

دزدگیر فایروال مدل F10

اصلی ترین بخش سیستم هوشمند سازی، پنل دزدگیر می باشد که تمامی اجزا به این دستگاه متصل می شوند و فرمان ها از این دستگاه ارسال می شود. از دیگر اجزای مهم این سیستم می توان به سنسورها، آژیر، تلفن کننده و … اشاره کرد. در نهایت، اگر باتری پشتیبان دزدگیر منزل از بین رفته باشد، ممکن است یک دزد بتواند سیستم امنیتی شما را دور بزند. پنل های کنترل معمولاً به برق وصل می شوند و در صورت قطع برق دارای باتری پشتیبان هستند.

اما این یک دعوت آشکار برای سارق است که بدون هیچ مشکلی وارد منزل‌تان شود. پس کلید یدکی منزل خود را به اقوام درجه یک یا همسایه یا دوستی که بخوبی او را می‌شناسید و در نزدیکی شما زندگی می‌کند بدهید. اگر سارقان حدس بزنند کسی در خانه است کمتر به آنجا وارد می­ شوند یا به عبارتی شانس بیشتری وجود دارد که آنها وارد خانه نشوند. به یاد داشته باشید که اکثر سرقت‌ها در طول روز که مردم سر کار هستند رخ می‌دهد.

دزدگیر هوشمند منزل مزایای استفاده از سیستم دزدگیر هوشمند-امن باش

اکثر سیستم های دزدگیر خانه از درب ورودی با یک قفل خاموش، دوربین زنگ در یا زنگ ورود شروع می شوند. از آنجایی که پنجره ها می توانند اجازه ورود را نیز بدهند، باید با قفل ها و حسگرهایی پنجره یا شکستن شیشه را تشخیص دهند محافظت شوند. دزدگیر منزل برا انها نصب شده بود و برای اطمینان از اینکه خانه همیشه به خوبی محافظت می شود نیاز جدی به ارتقا داشت.صاحب خانه یک سیستم مدرن، قابل اعتماد و هوشمند می خواست. هشدار مزاحم که اعضای خانواده می توانند از طریق تلفن همراه خود کنترل کنند.

دزدگیر اماکن یا همان دزدگیر منزل بهترین و امن ترین روش محافظت از اموال در برابر سرقت است. دزدگیراماکن به تنهایی قادر به فعال شدن و آژیر کشیدن نیست و برای تحقق این امر باید از لوازم جانبی که به آن ها سنسور دزدگیر اماکن گفته می شود، استفاده کرد. در واقع دزدگیر اماکن با دریافت سیگنال از چشمی ها، فعال شده و بلندگو شروع به آژیر کشیدن می کند. گاهی در هنگام نصب تجهیزات بیسیم دزدگیر اماکن برد تجهیزات برای اتاق ها و مکان های دورتر از 20 تا 30 متر با مشکل مواجه می شود که جهت رفع این مشکل از ریپیتر استفاده می شود که پس از لرن کردن (معرفی کردن) تجهیزات به ریپیتر با قدرت بالا سیگنال های دریافتی را برای دستگاه مرکزی ارسال می نماید. ریپیتر با توجه به شرایط محیلطی از 100 متر تا 150 متر به برد تجهیزات اضافه می کند، همچنین برخی از ریپیتر ها به دلیل داشتن باطری داخلی مشکل قطع برق را نیز بر طرف نموده و دستگاه در زمان قطع برق به خوبی عمل خواهد نمود.

پدال اعلام سرقت در دو نوع باسیم و بیسیم وجود دارد اما برای عملکرد بهتر و مطمئن تر توصیه می شود از چدال باسیم استفاده شود. سنسور دود با به وجود آمدن دود ناشی از آتش سوزی و تشخیص آن بلافاصله سیگنال فعال سازی دزدگیر اماکن را برای آلارم زدن و برقراری تماس به دزدگیر ارسال می کند. باتری دتکتور دود بیسیم 9 ولت کتابی آلکالاین است که بهتر است هر 6 ماه یکبار تعویض شود.