سقف کاذب شرکت آدلی آرابنا انواع سقف کاذب کناف سقف کناف قیمت سقف کاذب کناف

سلام ساختمان یک سایت تخصصی برای خدمات ساختمانی و به طور خاص کابینت و کمد است. در مرحله اول، اولین چیزی که باید پیش از همه مشخص بشه نورپردازی سقف کشسان هست. «نورپردازی وجود داشته باشه یا نه؟» سوال مهمیه که همون اول باید بهش جواب داده بشه. سقف کشسان از جمله سقف های یکپارچه ای هست که معمولا سازه ای در وسط نداره.

آموزش نصب سقف کاذب

انواع روند طراحی سقف کاذب را در ادامه با هم مورد بررسی قرار خواهیم داد. اجرای سقف کاذب در آشپزخانه موجب افزایش زیبایی بصری فضای آن می گردد. پوشاندن لوله های تاسیسات یکی از مهم ترین مزیت های اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی محسوب می شود. با اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی می توان از نم دادن سقف جلوگیری کرد. نحوی اجرای سقف کاذبوارد نحوهی اجرای سقف کاذب خواهیم شد در این قسمت که اصلی ترین نوع بخش است باید دقت نظر داشته باشید،‌ حالا که مراحل اولیه کار را متوجه شدید در مورد سقف کاذب 60 در 60 باید از ویژگی سازه کشی استفاده کنید. نکته مهم داشتن دستگاه طراز کردن یکی از الزامات کار است حتما باید سقف طراز باشد شما هر زمان که قسمتهای سقف کاذب را نصب میکنید دستگاه طراز را قرار دهید و از صاف بودن همه قسمتها مطمن شوید.

نقش سازه های کاذب به عنوان یک عنصر معماری پوشش دهی تأسیسات زیر سقف اصلی می باشد. همچنین در آکوستیکسازی فضا، ایجاد حجم های دکوراتیو نیز مؤثر هستند. جلوگیری از رطوبت و اتلاف دما و ایجاد بستر نورپردازی مدرن متناسب با فضا و … از ویژگی های این سقفها می باشد.

دستمزد نصاب سقف کاذب

سقف کاذب pvc که بیشتر برای سرویس‌های بهداشتی و سقف مغازه‌ها و محیط‌های اداری کاربرد دارد، در دو نوع تایلی و پنلی تولید می‌شود. این نوع سقف در برابر رطوبت مقاومت زیادی داشته، قابل شست‌وشو است و طراحی‌ها و رنگ‌های متفاوتی دارد. همچنین اگر در مورد قیمت اجرای سقف کاذب سوالی داری، میتونی به مقاله «قیمت انواع سقف کاذب» سر بزنی.

این نوع متریالی که برای سقف به کار می رود از جدید ترین متد های این زمینه است. این نوع از پوشش را می توان برای دیوارپوش نیز در نظر گرفت و آن را به صورت معلق به عنوان تزئینات داخلی به کار برد. با ریسمان رنگپاش، جای اصلی اجرای آویزها بر روی سقف اصلی صورت می گیرد. به وسیله یک عامل اصلی در اتصال، آویزها در فاصله هایی به اندازه حداکثر ۱۲۰ سانتیمتر به سقف اصلی اتصال پیدا می کنند. برای همین منظور و با توجه به نوع شرایط سقف اصلی، می توان از مهارچکشی و یا مهارهای مخصوص عضوهای توخالی استفاده کرد. مهارچکشی برای سقف هاب بتنی و مهارهای ویژه برای بلوک های سقفی سیمانی و یا سفالی در تیرچه بلوک مورد استفاده قرار می گیرد.

در روش دوم از تایل هایی دارای طرح چاپ شده با دستگاه چاپ استفاده میشه. طرحی که روی تایل چاپ میشه در بیشتر موارد آسمان مجازی هست؛ ولی میشه از طرح های دیگه هم استفاده کرد. استفاده از عکس مناظر یا طرح های سه بعدی از جمله طرح هایی هست که در این روش مورد استفاده قرار میگیره. اجرای نورپردازی، ملزم به داشتن سطح زیرکار صاف و یکنواخته و این کار رو میشه با متریال دیگری مثل کناف یا PVC انجام داد.

» سوال مهمیه که همون اول باید بهش جواب داده بشه.

سقف کاذب رابیتس به تنهایی اجرا نمیشه و باید روی اون اندود گچ استفاده کرد تا کامل اجرای سقف کاذب بشه. قدرت انعطاف این سقف کاذب خیلی زیاده و طرح های زیادی رو میشه با اون اجرا کرد. برعکس اجرای تایل سقف کاذب، میشه با بعضی از متریال سقف کاذب رو بصورت یکجا و پیوسته اجرا کرد. تفاوت اصلی این سقف کاذب ها با سقف کاذب تایلی، پیوستگی و یکپارچگی اونها هست که با روش های ساخت مختلف انجام میشه. برای اجرای سقف کاذب به نکات مهم درسقف باید توجه داشته َاول این که برای آویز سقف کاذب از آویز مفتول استفاده کنیم هم کار استاندار می شود و هم اجرای آسان دارد و می توانیم سقف را راحتتر و دقیق تر ریگلاژ کنیم.

  • همچنین می‌توان تجهیزات صوتی و امنیتی را طوری در آن تعبیه کرد که خللی در زیبایی فضا به وجود نیاورد.
  • در پاسخ به سوالات بالا باید گفت، که قیمت نصب سقف کاذب، به چندین عامل مختلف و متفاوت بستگی دارد، به همین دلیل نمی توان یک قیمت مشخص برای اجرای سقف کاذب در نظر گرفت.
  • به‌طورکل امکان تعمیر هر نوع سقف کاذب از هر مدل و طرحی وجود دارد حتی اگر طرح‌دار باشد و طرح آن هم قدیمی و در بازار موجود نباشد.
  • ولی کناف تایل به صورت تایل ها در اندازه های مختلف قابل نصب می‌باشد.

سقف کاذب شرکت آدلی آرابنا انواع سقف کاذب کناف سقف کناف قیمت سقف کاذب کناف

حتی می توان با ترکیب طرح ها و رنگ های مختلف بر جذابیت و زیبایی محیط افزود. می توان نورپردازی سقف كاذب پارچه ای را در پشت آن نیز انجام داد. سقفهای کاذب یکی از شاخه های رشته معماری است که برای پوشش سقف اصلی به کار می رود.

نصب سقف كاذب چوبی